Złuszczaj naskórek – regularnie!

odchudzanie w naszym ośrodku gołubie to gwarancja sukcesu www.stomatologiasorriso.pl/medycyna_estetyczna.html

Regularne oczyszczanie skóry pozwala pozbyć się martwego naskórka. Choć złuszcza i regeneruje się sam co około 28 dni, warto raz na jakiś czas mu pomóc. Skóra będzie wówczas gładsza i świeższa oraz lepiej ukrwiona.

A to wszystko pozwala dłużej zachować młody wygląd cery i zahamować pojawianie się zmarszczek. Peeling z powodzeniem można wykonać w domu. Kupujemy odpowiednie ku temu kosmetyki i postępujemy zgodnie z opisem na opakowaniu.

Delikatny masaż złuszczy martwy naskórek, dotleni skórę i pozwoli na lepsze wchłoniecie składników odżywczych. W profesjonalnych salonach kosmetycznych warto zrobić peeling kawitacyjny – mechaniczne złuszczanie naskórka. Taki peeling da lepsze rezultaty niż domowy, a wzbogacony o substancje niedostępne w drogeriach (kwasy o dużym stężeniu) pozwoli szybko cieszyć się efektami.

Peelingi, tak jak inne zabiegi trzeba powtarzać. Nic, co zastosowane jednorazowo, nie da wiecznych efektów. Peeling kosztuje mniej niż 100 zł, a znacznie poprawia stan starzejącej się skóry.