Samolotem szybko i wygodnie

www.xbox-zone.pl

Przed chwilą napisaliśmy kilka słów o podróżowaniu autokarem, teraz zajmijmy się trochę lotami w powietrzu. Podróż samolotem jest dla wielu osób szalenie stresująca – nieporównanie bardziej niż lądowymi środkami transportu. Warto jednak odrzucić strach na bok, ponieważ właśnie samolot jest obecnie najbezpieczniejszym środkiem komunikacji.

wesele w plenerze

Oczywiście katastrofy lotnicze się zdarzają, jednak zazwyczaj dotyczą one linii o słabej renomie i posługujących się kiepsko zadbanymi maszynami. Dlaczego opłaca się lecieć samolotem? Choćby dlatego, że lecąc w ramach kontynentu europejskiego najdłuższa podróż jaką można odbyć z dowolnego lotniska w Polsce potrwa trzy godziny. Lot z Poznania na Wyspy Brytyjskie, do Londynu, zajmuje zaledwie godzinę! To pokazuje jak sprawnym sposobem podróżowania jest samolot, należy tylko pozbyć się irracjonalnych obaw i wsiąść na pokład.

Miejmy też na uwadze, że wybierając lot zyskujemy czasami kilkanaście lub kilkadziesiąt godzin, które w innych okolicznościach zmarnowalibyśmy na jazdę autokarem, o wygodzie nie wspominając.