Przez modlitwę do zdrowia

ealergia.com.pl http://stomatologiczne.net.pl/protetyka/

Jak trwoga, to do Boga – koniecznie, bo wiara czyni cuda. Wiedzą to ci, którzy przewlekle chorują. Chodzą od lekarza do lekarza, robią badania, garściami łykają farmaceutyki. Czasami poczują się lepiej, ale nie na długo. Dlaczego? Otóż brak im wiary.

W medycynie naturalnej wiara w wyzdrowienie jest kluczową sprawą. To co potrafi nasz mózg jest niewiarygodne. Lekarze, nie tylko zajmujący się medycyną niekonwencjonalną, niejednokrotnie prowadzili badania dotyczące możliwości autosugestii. Często zadajemy sobie pytanie jak to jest, że dwie osoby chorujące na te same choroby i będące w tym samym wieku mają zupełnie inne symptomy. Otóż mają zupełnie inne nastawienie.

Medycyna niekonwencjonalna stawia na nasz mózg. Nasze myśli mają skupiać się tylko na pozytywach. Mamy o sobie myśleć jako o osobie zdrowiejącej, a nie chorej. Modlitwa pozwala się wyciszyć. Wiara zaś nie dopuszcza do nas złych myśli.

Medycyna naturalna łączy ze sobą kilka elementów i często cud, o który się tak bardzo modlimy to nic innego jak połączenie trzech składników. C jak ciało, U jak umysł i D jak dusza.