Panel elektryczny w stole – dlaczego warto?

logistyka.jazda.net.pl komoda

Panel elektryczny jest tym elementem, z którego nie należy rezygnować jeżeli planujesz zakup stołu z przeznaczeniem np. na organizacje konferencji czy wewnętrznych spotkań w firmie. Ten element bowiem bardzo ułatwia i usprawnia grupowe spotkania, a oto kilka przykładów dlaczego.

Panel elektryczny w stole jest umieszczany zazwyczaj co kilka osób. Jest to nic innego jak listwa elektryczna z kilkoma wejściami (gniazdkami elektrycznymi). Takie panele są źródłem prądu, który jest niezbędny np.

podczas trwania konferencji. Goście uczestniczący w spotkaniu mogą bowiem podłączyć do takiego panelu swoje laptopy, tablety czy też telefony komórkowe. Dzięki temu nie będą musieli biegać z ładowarkami i kablami w czasie trwania konferencji aby znaleźć gniazdko elektryczne.

płyta na taras ? płyty tarasowe płyty elewacyjne

Koszt zakupu stołu z takim panelem nie jest o wiele wyższy niż zakup stołu pozbawionego tego wyposażenia. Oczywiście taki panel elektryczny można w stole zamontować także samodzielnie. Warto jest jednak takie rozwiązanie zastosować, gdyż ułatwi ono pracę wielu osobom.

Panel elektryczny w stole ma też inną zaletę, niezwiązaną z aspektem praktycznego zastosowania takiego mebla. Należy powiem zwrócić uwagę na część wizualną – mają panel elektryczny w stole cała sala konferencyjna zyskuje na wyglądzie – podłogi nie są pokryte poplątanymi kablami, a ze ścian co kilka metrów nie wystają wtyczki. Może nie jest to najważniejsze dla organizatorów konferencji, jednak w dużym stopniu wpływa na ogólny porządek i ład w sali, a także na bezpieczeństwo gości, którym nie grozi potknięcie się o kabel.