Nietypowe aranżacje

www.easyinvestor.pl Magazynowanie wody deszczowej

Planując zmianę wystroju wnętrza, niejednokrotnie poszukujemy inspiracji w Internecie. W sieci można się natknąć na całe mnóstwo interesujących propozycji, wśród których nie brakuje także naprawdę oryginalnych i dosyć dziwacznych motywów.

Jedną z ciekawszych, wprawiających w zdumienie aranżacji, jest umieszczenie akwarium w toalecie, przezroczysta wanna, czy też zamontowanie zjeżdżalni w miejsce schodów! Co do akwarium, to miłośnicy wody mogą się o nie pokusić również nad sypialnianym łóżkiem. Najlepsze wrażenie robi ono w zestawie z lekko przyćmionym oświetleniem.

Absolutnym hitem jest natomiast oryginalny żyrandol z kloszem utworzonym ze splecionych ze sobą tworzyw wyglądających jak prawdziwe gałęzie. Po włączeniu oświetlenia można uzyskać na ścianie zaskakujący efekt tajemniczych cieni na ścianie.

Dla jednych to nieco przerażające, ale trzeba przyznać, że sam pomysł zasługuje na uwagę. Ci, którzy marzą podczas pracy biurowej o wakacjach, mogą je sobie namacalnie przybliżyć poprzez umieszczenie pod biurkiem specjalnej, drewnianej formy wypełnionej najprawdziwszym plażowym piaskiem.

Całość wygląda naprawdę awangardowo – człowiek pracujący przy komputerze i zanurzający swoje stopy w delikatnym, chłodnym piasku!.